99TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Yazın en çok tercih edilen çorapları olan babet ve bilek çorapta yaz kampanyası devam ediyor. Yaza uygun ayakkabılarla kullanılan babet ve bilek çorap çeşitleri, yazın tüm renklerini ve enerjisini ayaklarınıza taşıyor. En özel tasarımlarla sizlere özgün koleksiyonlar hazırlayan Socks Sation, bu yaza da damga vurdu. Eğlenceli, renkli ve esprili penye dokuya sahip yazlık çoraplar ayaklarınıza ferahlık getiriyor. Babet ve Bilek Çorap’ta yaz kampanyasına ise bayılacaksınız. Meyveler, hayvanlar, bitkiler ve esprili desenler adımlarınıza neşe katıyor.

Yazın en çok tercih edilen çorapları

Socks Sation’ın zengin ürün yelpazesi yazlık renkli ve desenli çoraplarda da kendini gösterdi. Özel tasarımlar, en canlı renklerle buluştu. Son yılların en eğlenceli modası renkli ve desenli çoraplar, babet ve bilek çorapta da çok sevildi. En çok tercih edilen babet ve bilek çoraplar kampanyalarla daha da cazip hale geldi. Güne mutlu adımlarla başlamak için en renkli babet ve bilek çorapları sizler için seçtik. Yaz sıcaklarında ayağınızı serin tutacak penye çoraplar avantajlı fiyatlarla Socks Stations’ta…

Özel çorap kutularına bayılacaksınız!

Socks Stations desenli ve renkli çoraplara ister özel kutulu ister tek tek sahip olabilirsiniz. Hazırladığımız avantajlı paketlerle daha karlı bir alışveriş imkanıyla buluşabilirsiniz. Babet ve bilek çorapta sizler için hazırlanan yaz kampanyası da çok eğlenceli. Babet ve Bilek Çorap’ta yaz kampanyası kapsamında hazırlanan, 12’li Meyveli Babet Çorap Kutusu, Renkli Desenli Bilek 6’lı Nakışlı Susam Sokağı Çorap Kutusu, 5’li Renkli Simli Bilek Çorap Kutusu, 12’li Renkli Çizgili Babet Çorap Kutusu, 11’li Şirin Hayvanlar Bilek Çorap Kutusu, 12’li Baykuşlar ve Emojiler Bilek Çorap Kutusu, 12’li Rengarenk Bilek Çorap Kutusu gibi birçok özel tasarıma sahip renkli ve desenli çorap, çok özel yaz kampanyası fiyatlarıyla sunuluyor.

Socks Stations yaz kampanyasını kaçırmayın!

Renkli çorap dünyasının en özel tasarımları ayaklarınızla buluşunca gününüz renklenecek. Socks Stations özel tasarımları yaz kampanyasıyla buluşturdu. Sanatsal, hayvan ve meyve desenli tasarımlara sahip çoraplar yazın en çok kullanılan bilek ve babet çorap çeşitleri olurken, düz ve çizgili klasik tasarımlı çoraplara da ilgi büyüktü. Babet ve Bilek Çorap’ta yaz kampanyası ile kaktüslü, Nutellalı ve Popcornlu çoraplara da sahip olabilirsiniz. En eğlenceli çoraplarla buluşmak ve yazın renklerini ayaklarınızda hissetmek için Babet ve Bilek Çorap‘ta yaz kampanyasını kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Back to Top