99TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Renkli ve desenli çorap modası son günlerin en eğlenceli trendi. Farklı desen ve renklerle her mevsime, her tarza uyum sağlayan desenli çoraplar ve renkli çoraplar, yeni trendlerle şimdi daha da eğlenceli. Adımlarınıza renk katan desenli çoraplar, Socks Stations’un en özel koleksiyonlarıyla bir araya getirildi. Çorap dünyasına neşe getiren renkli çoraplar özel tasarımlarla buluşuyor. Çocuk büyük herkesin severek ve güvenle giydiği Socks Stations çoraplar en yeni modaya göre güncelleniyor.

En özel tasarımları adımlarınıza taşıyın

Desenli çorap çeşitlerinin zenginliği ile seçim yapmakta zorlanacağınız Socks Stations çoraplar, ayaklarınıza tam uyum sağlayan, potluk yapmayan ve mevsimsel özelliklere göre yün, pamuk ve penye çoraplar olarak üretilir. Moda dünyasının en yeni trendleri göz önünde bulundurularak hazırlanan tasarımlar özel renk ve desenlerle adımlarınıza yansır. Desenli ve renkli çorap çeşitleri arasında her boy çorap seçeneği var. Spor ayakkabılarınız için bilek boy, tenis boy ve diz altı çoraplar tercih edilirken, günlük kısa ayakkabılarla bilek boy çoraplar vazgeçilmeziniz olacak. Birbirinden özel tasarımlara sahip desenli babet çorapla ise yazın en çok kullanacağınız ürünler.

Kedili bilek nakışlı çoraplarla farkınızı ortaya koyun

Yeni trendler, rengarenk desenli çoraplarla artık çok daha farklı. Meyve desenli çoraplar ise yazın en çok tercih edilen ürünleri arasında. Yaz meyvelerinin ferahlığı ayaklarınıza yansırken gününüze neşe katacak tasarımları ayaklarınızda taşıyacaksınız. Minik dostlar olan sevimli hayvanlarla oluşturulan tasarımlar da son dönemlerin trendleri arasında. Kedili bilek çoraplar, son dönemin en çok kullanılan renkli çorapları arasında. Minik nakışlar şeklinde canlı renkler üzerine işlenen bilek kedi nakışlı çoraplar Socks Stations’un 6’lı kutu kampanyasıyla avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

En yeni trend: Korona mesajlı çoraplar!

Desenli ve renkli çoraplar son günlerin esprili tasarımlarını da üzerinde barındırıyor. Covid-19 salgını tüm dünyada etkisini sürdürürken diğer yandan tekstil ürünlerinde esprili mesajlarla kendini gösteriyor. Socks Stations’un yeni koleksiyonları arasında bulunan Fuck The Corona Virüs mesajlı çoraplar ise en yeni trendlerden sadece biri. Çizgi film karakterli çoraplar, popüler kültür öğelerinin yer aldığı tasarımlar, müzik notalı, hamburgerli, uzay temalı ve emojili çoraplar son zamanların en sevilen modası haline geldi. Socks Stations yüzlerce çeşitten oluşan desenli çorap ve renkli çorap koleksiyonları ile bu modanın öncüsü. En yeni, desenli ve renkli çorap modasını takip edip, adımlarınıza neşe ve hareket katın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Back to Top