99TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Bu yıl renkli çoraplar inanılmaz rağbet görüyor ve onlara ulaşmak hayli kolay. Lakin kaliteli renkli çorap ve farklı renkli çorap bulmak çok zor. Bunun sıkıntısını yaşadığını görüyoruz. Ülkemizde en iyi çorapları en uygun fiyatlara bulabileceğin Türkiye’nin lider çorap marketi Socksstations olarak seninle Kaz Turuncu Çorap, Donut Sarı Çorap, 3D Merdiven Gri Çorap, Kırçıllı Yün Çorap hakkında konuşmak istiyoruz.

Sen sadece seç!

Evet, yanlış duymadın kanka!

Kaz Turuncu Çorap, Somut Sarı Çorap, Merdiven  Çorap, Yün Çoraplardan dilediğin kadar seçiyorsun. Biz de farklı tip ve model çorapları özel kutusuyla 6’lı Ekonomik Paket halinde sana yolluyoruz. Nasıl, hoşuna gitti değil mi?

Dur daha bitmedi. Ürettiğimiz özgün desen ve şık motiflerde çorap modellerini her mevsime özel seçenekleriyle senin beğenine sunuyoruz. En uygun çorap fiyatları ile satış mağazamızdan kolayca ve %100 güvenli olarak alışveriş yapabilirsin. Hemen hatırlatayım ki ürünleriniz aynı gün kargoda. Hayret ettin değil mi? Ama az önce sana ne dedik? Biz bu sektörde lider çorap üreticiyiz. Çünkü biz Socksstations’uz.

Şimdi gel, en çok tercih edilen ürünlere beraberce göz atalım.

Birisi Yün Çorap mı dedi?

Renkli çoraplar tercihinde yeni bir trend oluşturan Socksstations olarak sadece kadınların değil erkeklerin de vazgeçilmez tercihi olan renkli yün çorapları herkese ve her keseye uygun şartlarda sunuyor. Kahverengi Kırçıllı Yün Çoraplar dikkat çeken şık tasarımlarıyla herkese hitap ediyor. Bu son trend yün çoraplar mevsimlik olarak tasarlandığından arkana bakmadan her mevsim giyebiliyorsun. Ha sakın endişe etme, %80 pamuktan imal edildiği için ayaklarına tam olarak oturuyor.

Sadece yün çoraplarımız değil Kaz Turuncu Çorap, Donut Sarı Çorap ve 3D Merdiven Çorap modellerimiz de klasik çorap modellerinden bıkan herkese iyi geliyor. Bununla birlikte Socksstations çorapları girdiğin ortamlarda daha güvenli hareket etmeni de sağlıyor.

3D Merdiven Gri Çorap

Socksstations envanterinde bulunan 3D Merdiven Gri Çorap tasarımıyla bütün kombilerinize şık bir tasarım katıyor. Elbisemin altına hangi çorabım uygun diye düşünmene artık gerek yok. Dikkat çekici merdiven çorabımıza Socksstations güvencesiyle kolayca sahip olabilirsiniz.

Donut Sarı Çorap

Donut Sarı çorabımız ile farklı kıyafetlerinize renk uydurma sıkıntına son veriyoruz. Ya biz bu işi biliyoruz. Donut Sarı çorabımızın bütün elbiselerinizle uyum içerisinde olacağı kesin. Özellikle umursamaz tavrını herkese sergilemek isteyenler için ilk tercih olabilecek bir ürün!

Oooo, Kaz Turuncu Çorap

Kaz Turuncu Çorap bilhassa çok fazla dikkat çekmek isteyenler için güzel bir seçenek… Tatlı Turuncu çorabın cazibesi senin için vazgeçilmez olacak. Ha unutmadan Kaz Turuncu Çorap da olduğu gibi yüksek topuklu olan bütün çoraplarımız Unisex olup standart üretimdir. Socksstations çoraplarında pamuk oranı yüksek olduğu için rahatlıkla ayağının şeklini alır. 6,90 liraya sahip olabileceğin renkli çoraplarımızı Socksstations güvencesiyle satın alıyorsun! 5 adet ve üstü alımlarda özel paketinde hediyelik olarak sahip olmak için bize buradan ulaşabilirsin! Hadi durma, Socksstations ile aşka renkli adım at!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Back to Top