99TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Doğru aksesuar taşıdığına emin misin?

Peki, biraz daha ayrıntıya girerek soralım: ortama uygun, seni sen yapan renklerde çorap taşıdığına emin misin?

Kankanla buluştuğunda hiç belli etmese de seni şöyle bir baştan ayağa süzer. Bunu her zaman fark edersin. İşte o süzüşlerde çoraplarını göstermemeye mi çalışıyorsun?

Türkiye’nin en kaliteli ve renkli çoraplarını nerede bulacağım diye artık fazla düşünmenize gerek yok. Sektörünün lideri Socksstations ile online olarak hayal bile edemeyeceğiniz renkli çoraplara sahip olabilirsiniz. Bu çalışmamızla 2020 yılında trend olan hem hesaplı hem de kaliteli renkli çoraplara ulaşabileceksiniz.

2020’de renkli çorap trendi!

Harika bir imaj istediğinin farkındayız. Renkli çorap ve imaj deyince sadece kadınlar için belirtmiyoruz. Kadınlar hem de Erkekler için imaj çok önemlidir.

Bilhassa kadınlar için aksesuar seçiminin zorluğunu herkes bilir. Aksesuar seçimi hiç de basite alınacak bir olay değildir. Bazı durumlarda saatlerce düşünülür, giyilir çıkarılır. Hatta seçim yapılamayıp günlerdir beklenen programlara rezil olmayayım diye gidilmez. Ancaç çorap seçimlerinde fazla düşünmenize gerek kalmadı. 2020 yılı trend listesine şimdiden giren renkli çoraplar bilhassa kadınlar için vazgeçilmez bir kombin fırsatı olarak görülüyor. Üstelik erkek arkadaşınıza sizin taşıdığınız çorabı hediye ederek her yerde aşkınızı duyurmanız da mümkün. Çünkü socksstations renkli çorapları Unisex’tir. Elbiselerinizi bu renkli çoraplarla kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Doğru kullanılan bir aksesuarla bulunduğun her mekanda fark edilebilirsin! Hatta renkli çoraplarla normal bir kombini fark edilebilir bir hale getirmen de mümkün. Sadece sana özel bir kombin için mutlaka renkli çorapları denemelisin!

Cıvıl cıvıl renklerle kankandan geri kalma!

Enerjisini dışarıya yansıtmak isteyenlerin en fazla tercih ettikleri ürün; Renkli Gülen Suratlar Siyah Çorap!

Yüksek topuklu olan Renkli Gülen Suratlı bu çorap Unisex olarak standart kalıplarda 37-43 numara olarak üretilmiştir. Bütün ürünlerimizde pamuk oranı yüksek olduğundan Renkli Gülen Suratlar da ayağınızın şeklini alır ve potluk yapmaz. %80 cotton, %18 Polyamide ve %2 Elastan’dan üretilmiştir.

Evet, sadece içi kıpır kıpır olanlar değil net ve keskin iddialı bir görüntüye sahip olmak isteyenler de bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Back to Top