99TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Kadın hakları hareketinde bir dönüm noktası olarak kabul edilen Dünya Kadınlar Günü, her yıl 8 Mart tarihinde kutlanan uluslararası bir gündür. Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanan Kadınlar Günü, kadınların siyasi, sosyal ve ekonomik başarılarının kutlanmasına ayrılır. İşçi ve emekçi kadınlara ithaf edilen Kadınlar Günü, bazı ülkelerde tatil, bazı ülkelerde ise kadınlığın kutlanıldığı gün olarak bilinir. Ülkemizde de ilgi gören 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde eşinize, annenize, kardeşinize veya sevgilinize hediyeler alarak küçük sürprizler yapabilirsiniz. Bu özel günde ne hediye alacağını bilmeyenler için birbirinden şık ve renkli çorap modellerini yazımızda derledik. İşte, Kadınlar Günü için hediye olarak alabileceğiniz 20 çorap önerisi:

 1. Mavi Frida Kahlo Desenli Çorap
  21. yüzyılın popüler kültür ikonlarından biri haline gelen Frida Kahlo, ünlü bir ressamdır. Kadınlar Günü’nde Frida Kahlo baskılı kırmızı ve mavi renkli çoraplar ile sevdiklerinize anlamlı bir hediye alabilirsiniz.Mavi Frida Kahlo desenli çorap
 2. Sarı We Can Do İt Çorap
  Kadın hareketlerinin sembolü haline gelen ‘We can do it’ yazısı, 2. Dünya Savaşı sırasında işçi kadınların moralini yükseltmek amacıyla hazırlanmış bir posterdir. Kadınlar için oldukça büyük bir anlam taşıyan We can do it baskılı sarı çoraplar ile sevdiklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz.
  sarı we can do it çorap
 3. Sarı Çiçekli Pembe Çorap
  Özel günlerde kadınlara alınan hediyelerin başında çiçek gelir. Ancak bu kez bir farklılık yapıp renkli çiçek baskısını çoraplarımıza yansıttık. Sarı çiçek baskılı pembe çoraplar ile sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakın.
  sarı çiçekli pembe çorap
 4. Rainy Day Çorap
  Türkçesi ‘yağmurlu gün’ anlamına gelen rainy day çoraplar, yüksek oranda pamuk içerir. Üzerinde şemsiyeli kadın ve erkek figürünün yer verildiği rainy day çoraplar, standart bedende üretilmiştir.
  Rainy day çorap
 5. 5’li Sevgi Desenli Renkli Çorap Kutusu
  Kadınlar Günü için sevdiklerinize hem şık, hem de anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız, önerimiz sevgi desenli çorap kutusu. İçeriğinde 5 farklı çorap bulunan bu kutuda, Taş Devri, Mickie Mouse-Minnie Mouse ve Sünger Bob karakterlerinin baskılarına yer verilmiştir. Sevgi desenli renkli çorap kutusu ile siz de sevdiklerinizi şımartın.
  5li sevgi desenli çorap kutusu
 6. 6’lı Nakışlı Meyve Sebze Desenli Çorap Kutusu
  Canlı renkleri seven ve kombinlerinde farklı desenlere yer veren kadınlar için hediye olarak alabileceğiniz nakışlı çorap kutusu, en fazla ilgi gören modellerimizden biridir. Sarı, turuncu, yeşil, pembe, mor ve mavi renk seçenekleriyle meyve sebze desenli çorap kutusu sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye olacak.
  6lı nakışlı sebze meyve desenli çorap kutusu
 7. 6’lı Tenis Çift Çizgili Çorap Kutusu
  Kadınlar Günü’nde hediye olarak alabileceğiniz 6’lı çorap kutusu, tenis çoraplarından oluşmaktadır. Bilek hizasına uzanan ve spor ayakkabıların içerisine çok yakışan tenis çoraplar, kırmızı, bordo, turuncu, fuşya, siyah ve koyu yeşil renk seçenekleriyle sunulmaktadır.
  6lı tenis çorap kutusu
 8. 6’lı Köpek Desenli Renkli Çorap Kutusu
  6’lı geometrik desenli ve köpekli çorap kutusu, hayvan seven kadınlara gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir hediyedir. Üzerinde sevimli dostlarımızın yer aldığı renkli çorap kutusu, uygun fiyat seçenekleriyle sunulmuştur.
  6lı geometrik köpek desenli çorap kutusu
 9. Minnie Mouse Çorap
  1930’lu yıllara damgasını vuran Minnie Mouse, bir çizgi film karakteridir. Kafasına bağladığı kurdele ve puantiyeli kıyafetleriyle çok sevilen Minnie Mouse karakterini çoraplarımıza da yansıttık. Eşinize veya sevgilinize hediye olarak alabileceğiniz Minnie Mouse desenli çoraplar, canlı kırmızı tonlarından oluşmaktadır.
  Minnie mouse çorap
 10. 8’li Ünlü Tablolar Çorap Kutusu
  Sanatsever kadınlara gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz ünlü tablolar çorap kutusu, 8 farklı desenden oluşmaktadır. Kutunun içeriğinde ünlü Mona Lisa, Modigliani, Dalgalı Deniz Mavi Okyanus, Frida Kahlo, İnci Küpeli Kız, Yıldızlı Gece, Seurat’s Circus ve Still Life Plate and Fruits tablolarının baskılarına yer verilmiştir.
  8li ünlü tablolar çorap kutusu
 11. Ayıcık Desenli Çorap
  Pembe ayıcık deseniyle süslenmiş beyaz çoraplar, yüksek oranda pamuk içerir. Ayağın şeklini alarak potluk oluşturmaz. Kadınlar Günü için sevimli ve şık bir hediye arıyorsanız, ayıcık desenli çoraplar ideal bir seçimdir.
  beyaz ayıcık desenli çorap
 12. Dik Çizgili Edi Çorap
  1990’lı yıllara damgasını vuran Susam Sokağı adlı efsane program, ülkemizde büyük bir ilgiyle takip edilmiştir. Bu programın sevilen karakterlerinden biri olan Edi’yi çoraplarımıza yansıttık. Canlı turuncu ve mavi renkleriyle tasarlanan Edi çoraplar ile sevdiklerinize nostaljik bir hediye verebilirsiniz.
  Dik çizgili edi çorap
 13. Limonlu Çizgili Çorap
  Siyah ve beyaz çizgili limon desenli çoraplar, pantolon ve şort kombinlerinin tamamlayıcısıdır. Son yılların trendlerine uygun olarak hazırlanan limonlu çizgili çoraplar, Kadınlar Günü’nde rahat ve kullanışlı bir hediye almak isteyenlerin favorisi.
  Limonlu çizgili çorap
 14. Emilie Flöge Tablo Çorap
  Kadınlar Günü’nde anlamlı, şık ve modaya uygun bir hediye arıyorsanız doğru yerdesiniz. Avustralyalı bir moda tasarımcısı ve iş kadını olan Emilie Flöge, popüler bir ikon haline gelmiştir. Emilie Flöge baskılı mavi çoraplar, kadınların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir.
  Emilie Flöge tablo çorap
 15. Renkli Donutlu Lacivert Çorap
  Kıyafetlerinde sade ama ince detaylı seçimler yapan kadınlar için, donutlu lacivert çorapları öneriyoruz. Renkli donut deseniyle süslenmiş lacivert çoraplar ile sevdiklerinize tatlı sürprizler yapabilirsiniz.
  Renkli donutlu lacivert çorap
 16. 4’lü Simli Bilek Çorap Kutusu
  Bilek çoraplar, spor ayakkabı ve botların içerisinde en çok tercih edilen çorap türlerinden biridir. Karpuz, ananas, çilek ve palmiye ağacı desenleriyle süslenmiş simli çorap kutusu, ayakların gün boyu konforlu olmasını sağlar. Sevdiklerinize hem şık, hem de sağlıklı bir hediye almak istiyorsanız, 4’lü simli çorap kutusunu tercih edebilirsiniz.
  4lü simli bilek çorap kutusu
 17. 6’lı Hayvanlar Alemi Bilek Çorap Kutusu
  Hayvansever kadınlara gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz bilek çorap kutusu, 6 farklı desenden oluşmaktadır. Kedi, köpek, hamster ve tavşan desenleriyle süslenen bilek çorap kutusu, pantolon, etek ve şort gibi kombinler için uygundur.
  6'lı hayvanlar alemi bilek çorap
 18. Siyah Ruj Çorap
  Kadınların en çok kullandığı makyaj malzemelerinin başında ruj gelir. Kırmızı ruj ve dudak desenleriyle süslenmiş siyah çoraplar, sade ama şık giyinmeyi seven kadınlar için ideal bir seçim olacak.
  siyah ruj çorap
 19. Namaste Lacivert Çorap
  Yoga ve pilates yapan kadınlara hediye edebileceğiniz lacivert çoraplar, standart bedende üretilmiştir. Üzerinde yoga hareketlerine yer verilen lacivert çoraplar ile sevdiklerinize esprili bir hediye verebilirsiniz.
  Namaste çorap
 20. 4’lü Meyve Nakışlı Çorap Kutusu
  Kadınlar Günü için hediye olarak alabileceğiniz çoraplar listesinde son önerimiz meyve desenli nakışlı çorap kutusu. Turuncu, mavi, mor ve pembe renklerinden oluşan çorap kutusunda şeftali, portakal, muz ve çilek desenlerine yer verilmiştir. Nakışlı çorap kutusu, özellikle kombinlerinde canlı renklere yer veren sevdikleriniz için, unutulmaz bir hediye olacak.
  4'lü meyve nakışlı çorap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Back to Top