99TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Renkli çorap modası günümüzde çok hareketli. Sokaklar cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş adımlarla tıpkı şenlik alanı gibi. Ayrıca bu rengarenk çorapları sadece gençler giymiyor, genci yaşlısı herkes giyiyor. Özellikle de beyaz yakalılar takım elbiselerinin altına puantiyeli ve çizgili çoraplar tercih ediyorlar.

Ülkemiz çorap üretiminde dünyada söz sahibi bir ülke. Dünyada çorap üretiminde 2. Sırada yer alırken sektörü renkli çorap tasarımlarına doğru yönelttiğimiz de aşikar. Bu birbirinden garip renkli çorap tasarımlarının sektöre bir nebze nefes aldırdığı da görülüyor.

Renkli çorapları kimler giyiyor?

Aslında bunun cevabı net: Herkes giyiyor. Ama herkesin şaşırdığı bir durum var!

Türkiye’de yeni bir tarz oluşturan ve kaliteli ürünleriyle sektöründe bir numara olan Socksstations üzerinden yapılan araştırmaya göre renkli çorapları beyaz yakalılar da günlük iş ortamında rahatlıkla giyiyor. Moda ihtiyacıyla ortaya çıkan renkli çoraplar beyaz yakalılar dahil her kesim tarafından sevilince büyük bir moda ortaya çıkmış oluyor. Büyük salonlarda, toplantı odalarında rengarenk ve farklı tarzda çoraplar giyen çalışanları gördüğünüzde şaşırmak yerine hemen gidip adımlarınızı renklendirin!

Renkli çoraplar neden tercih ediliyor?

İlk olarak renkli çoraplar her geçen gün önemli bir tarz haline geliyor. Bu da tercih sebeplerinden biri… İnsanlar kişiliklerini daha rahat yansıtmak istiyorlar ve bunun için renkli çoraplar satın alıyorlar. Çorap alanında büyük bir pazara sahip olan Socksstations da tüketici talebini göz ardı etmeyerek renkli ve desenli çorapları piyasaya sunuyor. Birbirinden ilginç rengarenk desenli çoraplarda; Meyve Desenli Çoraplar, Hayvanlar Ailemi Çorapları, Çizgi Film Karakterli Çoraplar, Puantiyeli ve Çizgili Çoraplar, Sanatsal Çoraplar, Uzay Desenli Çoraplar, Geometrik Desenli Çoraplar, Fast Food Çorapları,Tenis Boy Çoraplar,Nakışlı Çoraplar,Yün Çoraplar,Big Size 43 – 47 Çoraplar, Diz altı ve Üstü Çoraplar, Spor Çoraplar gibi daha birçok tasarım yer alıyor.

Renkli çorapların fiyatı nedir?

Socksstaions bu konuda da tüketicilere büyük fırsatlar sunuyor. Tamamen sürümden kazanım hedefleyen marka 7,50 liraya rengarenk çorap imkanı sunuyor. Özel çorap kutusuyla evlerin dizaynında da yardımcı olarak ev hanımlarını her şekilde mutlu etmeyi başarıyor.

% 80 pamuktan, % 18 Polyamide ve % 2 Likralı olan yüksek topuklu renkli çoraplar Unisex standart olarak üretilmiş. Socksstations renkli çoraplarında pamuk oranı yüksek olduğu için ayağınızın şeklini alıyor ve potluk oluşturmuyor.

Siz de hem keyfiniz hem de rahatınız için Socsstations renkli çoraplarını buradan temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Back to Top