99TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Ülkemizde trendi gittikçe artan bir ürün var ki kadın olsun erkek olsun her kesim rahatlıkla kullanıyor. Evet bu yıl dünyada olduğu gibi ülkemizde de renkli çoraplar moda oldu. Hemen her yerde bulabileceğiniz renkli çoraplar raflarda yerini alıyor. Ancak ortada bir gerçek var ki piyasada %80 pamuklu rengarenk çorap ve figürlü çorap bulmak epey bir zor. Özellikle senin gibi yerinde durmayan, hareketli genç ruhlu olanlar, ya da kendini hala genç hissedenler için bu büyük bir sorun. Ama üzülme, Socksstations olarak bu sorunu Çorap Kutusu projemizle çözdük.

Çorap Kutusu mu dedin?

Evet yanlış duymadın kanka! Sitemizde her kesime ve her keseye uygun çorap ürünlerimiz var. Örneğin gençler için çizgi film karakterli çoraplarımız var. Yetişkinler için puantiyeli, hayatı belgesel tadında yaşamak isteyenler için de Sanatsal Çoraplarımız mevcut. Hayvanlar alemi ve meyve desenli çoraplarımız da çok ilgi gördü bu arada. Biz de ne yaptık, bu beş ürünümüzü de giymek isteyenler için bir beşli model ürün yelpazesi hazırladık. Adına da Çorap Kutusu dedik.

Neler var Çorap Kutusunda?

Neler yok ki kanka!

Sadece kadınların değil erkeklerin de tercih edeceği çizgi film karakterli figürlü çorapları uygun şartlarda sunuyor. Peki başka ne var diyorsun? Biliyorsun beşi bir yerde kampanyamız müthiş ilgi gördü. En başta çizgi film karakterli çorabımız var. Senin için farklı modelimiz var mesela! Kirazlı ve muzlu çoraplarımızı unutamadın hala değil mi? Şu meşhur Edi’yi çorabımıza figür olarak işledik. Power Puff, Şaşkın Köpek ve daha onlarcası… Düşünsene giydiğin skinny jean altına şöyle Güneş Sistemli çorap kombinesi harika olmaz mı? Örneğin daha ciddi takılmak isteyenler için Power Puff Girls şirinliğiyle ne kadar şık tasarım oluşturur, düşünsene!

Meyve Desenli Çoraplar

Hayatı hızlı yaşıyoruz. Özellikle kadınlar, aksesuar seçiminde çok vakit harcıyor. Buna çözüm üreten Socksstations;  Avakado, Limon, Muz, Ananas desenli renkli çoraplarımızla kadın erkek herkes için mükemmel kombinler sunuyor. Mesela doğum gününde ne hediye alacağınıza karar veremediğin sevgiline Avakado kırmızı çorap hediye ederek aşkını ilan ediyorsun. Meyve desenli çoraplarımızla kolaylıkla kombinini tamamlayabilirsin.

Hayvanlar Alemi Desenli Çoraplar

Ali Babanın Çiftliği modelimizle timsahından, tavşanına, kazından, köpeğine, kedisinden, yarasasına birçok hayvan figürü bulunan renkli renkli çoraplar 5’li çorap setinin bir parçası olabilir. Yaz günü giydiğin lacivert şortun altına şöyle tavşanlı bir renkli çorap giydiğini hayal et. Ya da siyah beyaz dalmaçyalı çorap. Küçük damalı çoraplar ve renkli gülen çoraplarımız hayvanlar aleminden esintilerle harika bir uyum oluşturdu.

Sanatsal Çoraplar

Hayatı belgesel tadında yaşayanları da unutmadık. Senin için günbatımı modelimiz var kanka! Gezi motifli çorabımızı altına giyip harika bir kombine oluşturuyorsun. Sanatsal figürlü çoraplarımızla girdiğin her ortama gündeme dair mesajlar veriyor, ortamı şenlendiriyorsun. Bir anda ilgi senin üzerinde. Bir insan daha ne ister ki!

Puantiyeli ve Çizgili Çoraplar

%80 pamuklu ve Çizgi Detaylı çoraplarımız da çorap kutusunun gözdesi.  Bütün çoraplarımız yüksek topuklu olup Unisex standartta üretilmektedir. Her ayağın şeklini alabilen çoraplarımız uygun fiyatlarla Socksstations güvencesiyle. Bir de müjde vereyim sana

Sloganımızı biliyorsun.”Socksstations ile coşkuyu renkli yakala!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Back to Top