socksstations.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

socksstations.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece socksstations.com bünyesinde kullanılmaktadır. socksstations.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sitemizde bulunan canlı sohbet özelliği tawk.io aracılığı ile çalışmaktadır. Yazışmalarınız tawk.io sunucularında saklanmakta olup bu veriler her ne sebeple olursa olsun ücüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi için tawk.io gizlilik politikası sayfasını ziyaret ediniz. Tawk.io Legal

socksstations.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler socksstations.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla socksstations.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “socksstations.com tarafından adresinize gönderilen iletileri almak istemiyorsanız lütfen buraya tıklayın.” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde socksstations.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin socksstations.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Her türlü sorunuz için; hafta içi 09:30-18:30 saatleri arasında @socksstationscom instagram adresimizden bize ulaşabilirsiniz.